logo logo

Słowo o nas

Kamila Kucharczyk – wieloletni pracownik, następnie dyrektor Pałacu Łochów, w którym uczyła się i zdobywała doświadczenie w organizacji spotkań firmowych. Magister psychologii – z pasją oddana idei wszechstronnej i troskliwej opieki nad powierzoną jej grupą. Na zlecenie Klienta – z kobiecą intuicją i spokojem, przygotuje każde, nawet najtrudniejsze logistycznie zadanie. Rozwiąże niejeden problem, bo jak mawia: „...Diabeł tkwi w szczegółach, ale można skutecznie go okiełznać”. Współpracując z Klientem zdejmuje z niego troskę o te szczegóły i dba o to, żeby Klient z jednej strony miał pełną kontrolę nad procesem przygotowania i przebiegu spotkania, a z drugiej zadowolenie i spokój.

Krzysztof Kaniewski – dziennikarz i autor licznych artykułów i pozycji książkowych o noclegach w zabytkach. Ta pasja doprowadziła go do powołania stowarzyszenia Hotele Historyczne w Polsce, w którym przez kilka lat był członkiem Zarządu i wprowadzenia tej narodowej struktury do Historic Hotels of Europe, oraz stworzenia grupy o nazwie „gościnne zabytki”. Trudno powiedzieć, czy jego wiedza o tego typu obiektach i okolicznych atrakcjach została tą pasja „wywołana”, czy też jej ewolucji i rozwojowi służy – ważne jest to, że może być niezwykle pomocna przy „układaniu” planu szkoleń czy konferencji wzbogaconych estetyką i pięknem tego co wewnątrz pałacu, dworu, zamku... i tego co za oknem.

Dlaczego więc warto skorzystać z naszych usług przy organizacji i realizacji szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych? Bo łączymy w sobie dwa niezwykle ważne elementy wiedzy: Kamila wiedzę o potrzebach Klientów zlecających profesjonalnemu organizatorowi kompleks prac składających się na sprawne przygotowanie i przebieg imprezy, a w efekcie pełną satysfakcję jej uczestników; Krzysztof wiedzę o hotelach i salach konferencyjnych w wyjątkowych historycznych budynkach i wnętrzach, które tworząc wartość dodaną wpływają twórczo na aktywność uczestników w trakcie spotkań, pozostawiając na długo w ich pamięci nie tylko treści referatów i ćwiczeń, ale i bezcenne wspomnienia mile spędzonego czasu w niezwykłym miejscu.


W celu kontaktu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

  • Proszę uwzględnić informacje o regionie Polski w jakim ma się odbyć spotkanie, ilości osób, dacie pobytu (w przybliżeniu), celu spotkania ew. o charakterze obiektu: pałac, zamek, dworek, obiekt poprzemysłowy itd.